Branding & grafika

Nabízíme služby v oblasti brandingu, grafiky a business poradenství. Do naší práce vkládáme vlastní nápady, znalosti a odborné zkušenosti. Vždy hledáme to nejefektivnější řešení pro byznys našich klientů, při zachování dostupných cen a férového přístupu.

Branding

Nabízíme konzultace plánování firemních i osobních značek na strategické a taktické úrovni, včetně realizace. Věnujeme se grafickému designu s ohledem na digitální prezenci, s přesahem do business poradenství a řízení projektů. Vyrábíme webové stránky a grafické návrhy značek, včetně komplexního zpracování s ohledem na přání klienta.

Design identity.

Péče o značku.

Grafika a rebranding.

design, branding, grafika

design

 • Webové stránky,
 • webová a tisková grafika,
 • loga a logotypy,
 • online reklamy,
 • produkty a služby.
grafika a strategie

Strategie

 • Plánování digitální prezentace s ohledem na rozpočet,
 • osobní značky,
 • produktové strategie,
 • sociální sítě a online komunikace.
design, branding, grafika

Poradenství

 • Marketing (online, offline)
 • informační technologie,
 • uživatelská přívětivost,
 • branding / rebranding,
 • career consulting (CV).

Grafika

Nabízíme grafické práce pro zpracování širokého spektra zakázek, od jednoduchých virtuálních log, přes letáky, outdoor bannery a polepy aut, po návrhy editovatelných šablon pro firemní dokumenty a pokročilé úpravy a opravy stávajících materiálů.

Baví nás realizovat projekty, které jsou sladěné nejen graficky, ale i strategicky. Jsme tu pro všechny, kteří hledají komplexní řešení pro svou vizuální identitu.

Webová grafika

ikony na míru, grafika na pozadí, úprava fotografií, fotobanky

Digitální grafika

ebooky, newslettery, reklamní bannery, sociální sítě

h

Tisková grafika

vizitky, letáky, bannery, plachty a další

Zvládla jste to na jedničku

 

"Ráda bych Vám poděkovala za vytvoření našeho firemního webu. Vím, že to s námi nebylo jednoduché, ale musím uznat, že jste zvládla spojení krbů a solárních věcí na jedničku! Co musím vypíchnout tak byly videohovory, kde jsme si vždy ujasnily co bude pro náš web ideální. Za mě rozhodně doporučuji! Perfektní přístup, flexibilita a kreativita. Děkujeme!"

Denisa Černínová, 24mall.cz

Posouváte odvážné projekty kupředu

 

"Za celou firmu Aspintoa smekám nad vaší prací, trpělivostí, umění naslouchat a přemýšlet nad rámec projektu. Hledala jsem někoho, kdo nebude brzdit naši vizi, ale naopak ji bude umět zhmotnit a graficky i strategicky povýšit. A našla jsem vás. Vše výše uvedené splňujete a já se těším na další spolupráci a doporučuji váš tým všem dalším velkým! projektům. Vy se toho nebojíte a takové lidi všichni potřebujeme kolem sebe mít. Naše mise ODVAHA VÉST přitáhla vás jako firmu, která se vést odvážné projekty nejenže nebojí, ale díky vám se pousouvají mílovými kroky kupředu. Děkujeme moc!:)"

Šárka Králíčková, majitelka a jednatelka Aspintoa s.r.o.

Petra říká věci narovinu

 

"Už na první schůzce jsem pochopila, že Petra je profesionál. A k tomu ještě všestranný. Stačilo mi říci, co bych chtěla a Petra vymyslela, jak by to šlo udělat. A pak to i udělala, navíc rychle. Žádné oplétačky s grafiky, žádní další IT odborníci. Až mě zaskočilo, jak to bylo všechno úžasně jednoduché a vedené v přátelské atmosféře. Ale tím nemyslím cukrbliky a mazání medu kolem pusy. To jsem moc ocenila - že Petra říká věci narovinu, a tím se můžeme efektivně posunout dál. Mockrát děkuji za spolupráci!"

Kateřina Voborská, POINT Milovice

Být klientem je bez nadsázky radost

 

"Vstřícný přístup s vysokou profesionalitou a kreativitou, výborná péče o klienta, milá komunikace a rychlost. Být klientem je bez nadsázky radost :-)"

Radovan Klas, reklamní grafik, fotograf, výtvarník

Komunikace fungovala na výbornou

 

"Naše první spolupráce s paní Kennedy v létě 2020 vyšla naprosto excelentně. Navzdory tomu, že jsme se sešli pouze několikrát a po celou dobu řešení realizace našeho webu spoléhali na telefonickou nebo e-mailovou komunikaci, vzájemná komunikace fungovala na výbornou. Oceňujeme především její pohotovost, pečlivost, trpělivost, ochotu a také vysokou dávku kreativity, která vnesla do našich webových stránek úplně nový rozměr. Společně s kolegy můžeme její práci vřele doporučit, paní Kennedy je profesionál každým coulem a jakékoli nestandardní přání ji jen tak nerozhodí. Naše spolupráce bude určitě pokračovat i nadále."

Blanka Bryscejnová, ředitelka MŠ Tanvald

Nemusel som nič robiť a vysvetľovať

"Veľmi jednoduchý dohovor a rýchla komunikácia. Nemusel som nič robiť a vysvetľovať. Všetko bolo navrhnuté a urobené podľa zadania a potreby. Profi komunikácia a doplňujúce otázky ako to celé skvalitniť alebo doplniť, a podobne, boli vykonané tak rýchlo, že som ani nestačil reagovať.

A ten dizajn!? Ani nemôžem uveriť, že niečo také teraz vlastním! Také niečo som vždy videl len na profi stránkach keď som ,,brouzdal'' internetom. Ďakujem!!! Ste profi 👍"

Peter Ivanco, blogger

Milý přístup a profesionální realizace

"Děkujeme moc za milý přístup a profesionální realizaci webových stránek www.vinotekabrandys.cz, dále za opravdu povedené vizitky vyladěné do posledního detailu a velice povedené letáky. Moc děkujeme!"

Radek a Petra Balounovi, majitelé vinotéky

Další projekty

Konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Rychlý kontakt

Telefon

776 535 556

Kde nás najdete

Dobrej Nápad

Pod Špičákem 363

Tanvald

okr. Jablonec n/N

Fakturační údaje

Ing. Petra Kennedy

 09644261

Zapsaná v Živnostenském rejstříku, sp. značka ZIV/1163/2020/Ra