Služby pro malé firmy

Nabízíme širokou škálu digitálních služeb, do kterých vkládáme vlastní nápady, znalosti a odborné zkušenosti. Vždy hledáme to nejefektivnější řešení pro byznys našich klientů, při zachování dostupných cen a férového přístupu. Vyrábíme weby pro malé firmy, navrhujeme design firemní identity a nabízíme zpracování grafických návrhů.

Design a vývoj webů

Vyvíjíme funkční, moderní a profesionální webové stránky. Design a obsah vytváříme tak, aby byl pro vaše zákazníky přátelský, srozumitelný a co nejintuitivnější.  Strukturu přizpůsobujeme SEO zásadám a web automaticky optimalizujeme pro responzivní zobrazování, aby vypadal skvěle na všech typech zařízení.

Rádi pro vás vytvoříme prezentační web, blog, portfolio, ale i rozsáhlé firemní stránky, e-shop nebo řešení pro překlopení podnikání do online. Pokud máte jasnou představu o tom, jak by měl váš web vypadat a jaké by měly být jeho funkce, rádi jej podle zadání vytvoříme a spustíme. Pokud si nejste jisti, nebojte se –  nabídneme asistenci při tvorbě návrhu, včetně obsahu a funkčních prvků webu, aby vaši zákazníci našli přesně to, co hledají.

WP údržba a podpora

Pokud chcete investovat svůj čas do rozvoje podnikání místo toho, abyste řešili web, rádi převezmeme správu, údržbu, kontrolu a zabezpečení vašeho webu. Vedle údržby a správy námi vyrobených webů pomáháme také externím partnerům a klientům.

Zaměřujeme se na následující oblasti:

 • registrace domén a hosting webových stránek,
 • konfigurace WordPress,
 • zabezpečení stránek certifikátem SSL,
 • ochranu webu před spamem,
 • odvirování webu,
 • připojení k interním a externím systémům,
 • opravování chyb,
 • mentoring a training při tvorbě vlastního webu.

Branding & grafika

Kromě výroby a vývoje webových stránek nabízíme také další v oblasti brandingu a grafického designu. Navrhneme komplexní grafickou identitu a vizuální prezentaci firemních i osobních značek, která zahrnuje nejen zpracování loga, ale i návrhu vizitek, hlavičkových papírů, obálek, šablon pro firemní dokumenty a dalších. Všechno ve stejném designu, aby to dávalo smysl.

Kromě návrhu a realizace tiskovin navrhneme také vizuální styl profilů na sociálních sítí, včetně zpracování sady různých typů příspěvků, které se budou hodit pro vytváření atraktivních příspěvků na Facebooku nebo LinkedInu. Ve spolupráci se skvělými kolegy nabízíme také správu sociálních sítí a vytvoření strategie obsahu.

 

weby pro malé firmy - copywriting

Copywriting & další nápady

Pokud vám nejde psaní a chcete, aby nejen design, ale i texty na vaší stránce působily profesionálně, rádi pro vás zpracujeme copywriting. Standardně dodáváme kreativní texty v češtině a angličtině, pokud poptáváte jiný jazyk, zajistíme překlady, včetně korektur rodilými mluvčími.

Nejčastěji pomáháme klientům se psaním a zpracováním:

 • reprezentativních textů,
 • reklamního copy na web i tiskoviny,
 • atraktivních popisků kategorií a produktů pro e-shop,
 • nadpisů a tagů obsahujících klíčová slova,
 • korekturami vytvořených textů.

Být klientem je bez nadsázky radost

 

"Vstřícný přístup s vysokou profesionalitou a kreativitou, výborná péče o klienta, milá komunikace a rychlost. Být klientem je bez nadsázky radost :-)"

Radovan Klas, reklamní grafik, fotograf, výtvarník

Komunikace fungovala na výbornou

 

"Naše první spolupráce s paní Kennedy v létě 2020 vyšla naprosto excelentně. Navzdory tomu, že jsme se sešli pouze několikrát a po celou dobu řešení realizace našeho webu spoléhali na telefonickou nebo e-mailovou komunikaci, vzájemná komunikace fungovala na výbornou. Oceňujeme především její pohotovost, pečlivost, trpělivost, ochotu a také vysokou dávku kreativity, která vnesla do našich webových stránek úplně nový rozměr. Společně s kolegy můžeme její práci vřele doporučit, paní Kennedy je profesionál každým coulem a jakékoli nestandardní přání ji jen tak nerozhodí. Naše spolupráce bude určitě pokračovat i nadále."

Blanka Bryscejnová, ředitelka MŠ Tanvald

Nemusel som nič robiť a vysvetľovať

"Veľmi jednoduchý dohovor a rýchla komunikácia. Nemusel som nič robiť a vysvetľovať. Všetko bolo navrhnuté a urobené podľa zadania a potreby. Profi komunikácia a doplňujúce otázky ako to celé skvalitniť alebo doplniť, a podobne, boli vykonané tak rýchlo, že som ani nestačil reagovať.

A ten dizajn!? Ani nemôžem uveriť, že niečo také teraz vlastním! Také niečo som vždy videl len na profi stránkach keď som ,,brouzdal'' internetom. Ďakujem!!! Ste profi 👍"

Peter Ivanco, blogger

Milý přístup a profesionální realizace

"Děkujeme moc za milý přístup a profesionální realizaci webových stránek www.vinotekabrandys.cz, dále za opravdu povedené vizitky vyladěné do posledního detailu a velice povedené letáky. Moc děkujeme!"

Radek a Petra Balounovi, majitelé vinotéky

Konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Rychlý kontakt

Telefon

776 535 556

Kde nás najdete

Pod Špičákem 363

Tanvald

okr. Jablonec n/N

Fakturační údaje

Ing. Petra Kennedy

 09644261

Zapsaná v Živnostenském rejstříku, sp. značka ZIV/1163/2020/Ra